ד”ר שלום סרברניק-ד”ר בועז כספי

איך בצורה ערמומית המרכז הישראלי לנפגעי כתות משמש כזרוע ביצועית של הארגון החרדי יד לאחים.

שלום סרברניק הוא המחזיר בתשובה המוביל והמרכזי של ארגון ערכים.הוא ידוע בציבור החרדי כמומחה בתחום, ונחשב לפעיל מרכזי בארגון יד לאחים.
המרכז הישראלי לנפגעי כתות , אשר מתיימר להיות גוף חילוני אשר פועל נגד תופעת הכתות בישראל, הוא בעצם שלוחה של הארגון החרדי יד לאחים. יד לאחים והמרכז הישראלי לכתות בעצם משלבים כוחות, ומושכים את הציבור להרצאות תמימות על נפגעי כתות שבפועל יש פה פעילות מאורגנת של מחזירים לתשובה וגורמי כוח בחברה החרדית שדוחפים את המשנה שלהם באמצעות גופים שהם הקימו בחברה החילונית.

 

הזמנה סמויה לאירוע של חזרה בתשובה בהכוונתו של המרכז הישראלי לכתות.

ספר שכתבו רמי פלר וד"ר שלום סרבקניק המציג את עצמו כבועז כספי.

ד”ר שלום סרברניק  המחזיר הראשי לתשובה של ארגון “ערכים” מופיע כמרצה תחת זהות בדויה (ד”ר ישראל כספי ) בהרצאות של המרכז הישראלי לנפגעי כתות.

בהזמנה להרצאה שמפרסם המרכז הישראלי לכתות, מוזמן הציבור לערב שבו תהיה הרצאה של אברהם ביטקין (פעיל יד לאחים), על ספר שכתבו ד”ר בועז כספי, ורמי פלר ( המממן והתורם הראשי של ארגון יד לאחים והמרכז הישראלי לכתות) , מתברר שבועז כספי אינו אדם אמיתי אלא שם כיסוי לד”ר שלום סרבקניק – המחזיר בתשובה הראשי של ארגון ערכים.  כלומר פעיל יד לאחים אברהם ביטקין, המממן העיקרי של יד לאחים רמי פלר, והמחזיר בתשובה של ארגון יד לאחים ד”ר שלום סרבקניק מפיקים אירוע של יד לאחים בחסות המרכז הישראלי לנפגעי כתות.

 

בתמונה המחזיר בתשובה של ארגון ערכים (ד"ר שלום סרבקניק =ד"ר בועז כספי)

בתמונה רמי פלר הממן העיקרי של המרכז הישראלי לנפגעי כתות

בתמונה המחזיר בתשובה של ארגון ערכים (ד"ר שלום סרבקניק =ד"ר בועז כספי)

בתמונה העובד הסוציאלי- אברהם ביטקין פעיל ארגון יד לאחים.

פעיל שטח מרכזי