אברהם ביטקין

פעיל יד לאחים אברהם ביטקין קשור למרכז הישראלי לנפגעי כתות

אברהם ביטקין הוא פעיל בארגון יד לאחים מזה מספר שנים. הוא מכנה את עצמו עובד סוציאלי ומומחה לפוסט טראומה.
כפי שנראה בתמונה למטה הוא בקשר ישיר ובלתי אמצעי עם  המנכלית של המרכז הישראלי לכתות רחל ליכשטנטיין. 

פעילותו של אברהם ביטקין במרכז הישראלי לכתות

רחל ליכטנשטיין מנכ”לית המרכז הישראלי לכתות שהוא שלוחה חילונית של ארגון יד לאחים לא חוסכת בשימוש במשאבים ומרצים מארגון האב “יד לאחים”, בתמונה למטה ניתן לראות איך המרכז הישראלי לכתות מזמין בגאון את הציבור לערב שבו יסביר “המומחה” אברהם ביטקין (כן אותו אברהם ביטקין פעיל יד לאחים)  את פעילות הכתות הפעם בעולם החרדי.
יתרה מכך, באותו אירוע מכובד נמכר גם ספר שנקרא הכמיהה למעמקים, שאותו כתב מי אם לא רמי פלר, אותו רמי פלר המולטימליונר שמממן את פעילות המרכז הישראלי לכתות וד”ר שלום סרברניק המחזיר בתשובה של ארגון ערכים המציג את עצמו כאן בזהות בדויה בשם  ד”ר בועז כספי.

באירוע נוסף של המרכז הישראלי לנפגעי כתות  מוזמן הציבור לשמוע הרצאה של ד”ר גבי זהר עובד סוציאלי קליני, שמציג את עצמו כמטפל במשפחות, התמכרויות ועוד.  כמובן שהוא קשור בטבורו לעובד הסוציאלי אברהם ביטקין פעיל יד לאחים,  אשר בהזדמנות אחרת מתראיין לד”ר זהר בתוכנית הרדיו שלו.

גבי זהר

אותו אברהם ביטקין לא נח, ובפוסט המצורף למטה ניתן לראות את דיעותיו האישיות של נציג המרכז הישראלי לכתות וארגון יד לאחים על הרצח של ראש הממשלה המנוח מר יצחק רבין.
מבולבלים? רחל ליכטנשטיין, אברהם ביטקין, רמי פלר ואהרון אפלבאום לא מבולבלים בכלל, הם פעילים באותו ארגון, יד לאחים והמרכז הישראלי לנפגעי כתות.

בטיקין ורבין

 

אברהם ביטקין מברך את רחל ליכטשטנטיין לכבוד השנה החדשה, לאחר מכן ניתן לראות את אותו אברהם ביטקין עובד סוציאלי מסור – “מציל נפשות” בתור איש קשר רשמי של ארגון יד לאחים.

אברהם ביטקין  אשר מציג את עצמו כעובד סוציאלי, פסיכותרפיסט בהתכתבות עם חברו מארגון יד לאחים- בנימין קלוגר.  בתכתבות בינהם מלינים השניים על החלטה של שרת הבריאות גברת יעל גרמן לקנוס את ארגון יד לאחים על אפלייה מגדרית, שימו לב לתשובתו של “העובד הסוציאלי” האמפטי ” אולי היא פגועה מינית”.כן אלו הם האנשים אשר בתמיכתו של אהרון אפלבאום, רמי פלר, ורחל ליכטשטנטיין “ניכסו” לעצמם את הטיפול בנושא הכתות במדינת ישראל. 

אברהם ביטקין  אשר מציג את עצמו כעובד סוציאלי, פסיכותרפיסט בהתכתבות עם חברו מארגון יד לאחים- בנימין קלוגר.  בתכתבות בינהם מלינים השניים על החלטה של שרת הבריאות גברת יעל גרמן לקנוס את ארגון יד לאחים על אפלייה מגדרית, שימו לב לתשובתו של “העובד הסוציאלי” האמפטי ” אולי היא פגועה מינית”.
כן אלו הם האנשים אשר בתמיכתו של אהרון אפלבאום, רמי פלר, ורחל ליכטשטנטיין “ניכסו” לעצמם את הטיפול בנושא הכתות במדינת ישראל.